Скажіть ТАК навчанню по Skype

В наші дні наявністю інтернету і комп'ютера в будинку вже нікого не здивуєш, і мало хто може уявити собі життя без них. Та й ідея дистанційного навчання, коли викладач знаходиться на відстані, сама по собі, не нова. Звичайно ж, є люди, які підтримують Online навчання, і є ті, які цураються його. І як ви вже, напевно, встигли зрозуміти, мова піде про вивчення іноземних мов по Skype. Давайте ж розглянемо плюси і мінуси такого навчання в еру високих технологій.

Почнемо з плюсів

1. Якість відповідає вимогам.

Skype-викладачам пред'являються точно такі ж вимоги, як і до оффлайн - відмінне знання самої мови та методики її викладання, індивідуальний підхід до кожного учня і відповідальність. Онлайн-учитель точно так само буде перевіряти Ваші домашні і контрольні роботи, розбирати з Вами помилки і пояснювати те, що вам незрозуміло. В даному аспекті вся різниця зводиться тільки до того, що Ви перебуваєте не в одній кімнаті, а на відстані один від одного або навіть в різних куточках планети.

2. Економія коштів.

Незаперечною перевагою навчання по Skype є можливість вибирати час, тривалість та інтенсивність занять, які зручні саме Вам. При цьому немає необхідності платити за виїзд репетитора до Вас додому або витрачати час та гроші на дорогу до нього.

3. Безпека юних учнів і спокій батьків.

Online навчання може бути ідеальним рішенням для старшокласників, студентів, дорослих людей, тих, хто вивчає іноземні мови, для тих, хто знайомий з комп'ютерними технологіями та віртуальними коштами, навіть на наймінімальному рівні. Батьки відчувають себе спокійно, знаючи, що їх дитина в безпеці у себе вдома, вони так само можуть контролювати якість онлайн уроків.

4. Менше тяганини з ксероксом.

Кількість роздрукованих додаткових папірців сильно зменшується - в процесі заняття дається посилання на сторінку, яку потрібно відкрити. Це швидше, ніж знайти щось в роздрукованій книзі.

5. Ви контролюєте самостійно процес навчання.

Весь інтернет під рукою - можна активно використовувати тестові, аудіо та відео матеріали, переходити з одного сайту на інший. Зараз існує маса інтернет ресурсів з усілякими завданнями. Головна перевага в цьому - Ви самі контролюєте процес. Ви керуєте мишкою, задаєте темп і вирішуєте, коли готові йти далі.

6. Приватна зручність. Економія часу.

І, звичайно ж, головна перевага в тому, що Ви перебуваєте в затишній, улюбленій домашній або робочій обстановці. Вам не потрібно витрачати час на дорогу до викладача. Ви можете призначити заняття як на 8 ранку, так і на 9 вечора (і це буде зручно як Вам, так і викладачеві, оскільки немає необхідності рано вставати і їхати кудись, а ввечері повертатися пізно додому).

Які ж мінуси навчання по Skype?

Недостатня мотивація. Вивчення мови по Skype потребує мотивації набагато більше, ніж відчуття звичайних занять. Хоча викладач по максимуму контролює і мотивує учня, головний в процесі навчання - все-таки сам учень. Тому необхідно постійно мотивувати себе на продовження навчання.

Так само можливі труднощі з навчанням маленьких дітей. У таких випадках викладач не завжди зможе пояснити все що хотів, так як це можна зробити на уроках тет-а-тет.

Можливі технічні неполадки.

Так, на жаль, так буває, що і учень, і викладач готові до заняття, а доступ до Інтернету пропадає. Але і з цієї ситуації є вихід - скасоване заняття можна відпрацювати в будь-який інший час без втрати ритму, інтенсивності занять.

Як ви можете переконатися самі, позитивних сторін у навчання по Skype знайшлося більше. Зверніть увагу на те, що більша частина учнів, що займаються віддалено по Skype - це старшокласники та дорослі. Це не означає що діти до 15 років не можуть займатися з викладачем по Skype. Все залежить від того, який предмет вивчаєтся, від характеру дитини, його технічних знань, здатності батьків допомогти і контролювати процес навчання. Заняття по Skype вже встигли зарекомендувати себе з позитивного боку. Про це можна судити по зростанню популярності занять по Skype по всьому світу.

Ось так виглядає ситуація з навчанням і, зрозуміло, можна бути за чи проти, але в будь-якому випадку залишатися в стороні немає сенсу, тим більше, що з кожним роком з'являється все більше і більше нових девайсів і вони доступні для використання кожному. І в будь-якому випадку, вибір, звичайно ж, за Вами!

Пройти тест