Кращі Інтернет-ресурси для вивчення англійської мови.

Англійська мова з кожним роком стає все популярнішою, тому практично кожна людина на Землі ,в тій чи іншій мірі, їм володіє. Якщо ви прагнете поліпшити свої знання, але не хочете відвідувати курси, а індивідуальні заняття вам не підходять, то інтернет допоможе вам знайти ефективний спосіб для самонавчання. Всесвітня мережа готова з кожним поділитися інформацією, просто потрібно знати, як попросити або де подивитися. Саме тому пропонуємо вашій увазі кращі Інтернет-ресурси для вивчення англійської мови.

Соціальні мережі

Практика ніколи не буває зайвою. Соціальні мережі дозволяють вам спілкуватися з іноземцями і відточувати свою майстерність письма. Ви можете скористатися наявними можливостями будь-якої соцмережі або вдатися до Lang-8, де Вашу мову виправить носій цієї мови і вкаже Вам на Ваші помилки. Для складання ділового листа іноземному партнеру це відмінна можливість написати все без помилок. Такий сервіс набагато корисніший, ніж просте спілкування через Facebook.

Альтернативою може стати мережа Interpals, де Ви без проблем знайдете друга по листуванню. Це цікава можливість познайомитися з новими людьми і підвищити свій рівень володіння мови одночасно. Важливо пам'ятати про те, що письмова мова - це не вся мова. Вам необхідно добре володіти і усним мовленням.

Знаменита соцмережа Livemocha створена для того, щоб Ви могли повноцінно спілкуватися з носіями мови, яку вивчаєте. Носії мови дають Вам завдання, а потім перевіряють правильність їх виконання, вказують Вам на помилки. Мережа заснована на довірі, що Ви в свою чергу почнете навчати своєї мови людину, адже для нього Ви є носієм і можете допомогти. Довіряти такому навчанню, перевірці завдань чи ні - вирішувати Вам, адже всі знають, що Вам може попастися відмінник або трієчник. Варто звертати увагу на рейтинг перевіряючого і робити висновки. Тут є і система, що дозволяє за жетони купити заняття з тим чи іншим учителем або купити місячний абонемент з доступом до будь-яких матеріалів.

Дуже схожа онлайн спільнота Busuu також відкриває перед Вами можливості взаємного (з носіями) навчання мовам. За певну плату можна отримати доступ до відеоуроку, різноманітних тестів, Ви можете пройти навчання і отримати про це навіть сертифікат курсу.

На окрему увагу заслуговує Skype, адже він дозволяє не просто листуватися, а й спілкуватися наживо. Це прекрасна можливість проводити індивідуальні заняття у зручний для Вас час, але Ви можете і просто познайомитися з носієм мови і поспілкуватися з ним. Таке спілкування дає відмінні результати, хоч і не такі швидкі, як заняття з професіоналом.

Сервіс Mylanguageexchange дозволяє займатися в групах, тобто по суті, в чатах. Так ви зможете навчитися чогось у носіїв мови і обмінятися з ними своїми знаннями. В якості платної послуги тут доступ до можливості підбору друга по листуванню. Ви заповнюєте анкету і вказуєте, кого шукаєте (якості, знання, вік, інтереси) і програма підбирає Вам кандидатів. Далі Ви робите свій вибір і спілкуєтеся. Тут також можна читати онлайн книги і грати в словникові гри. Дуже схожий сервіс - Omegle, але цей чат спеціалізується тільки на англійській мові. А нам це і потрібно!

Соціальна мережа InterPals створювалася спеціально для навчання іноземним мовам. Тут можна спілкуватися з іноземцем за своїм вибором, але поступово він став більше схожим на сайт знайомств, оскільки багато виставляють тут свої кращі фото і спілкуються далі на цікаві для себе теми. Це теж практика спілкування, тому якщо вас цікавить флірт і навчання іноземної мови, то, як додаток до основних занять, можете використовувати і таку можливість.

У сучасному світі соціальних мереж настільки багато, що кожен зможе підібрати для себе цікавий спосіб для навчання. Носії англійської мови є практично в будь-якій мережі, просто потрібно знайти їх і зацікавити, щоб поспілкуватися.

YouTube і його можливості

Сайт YouTube використовують практично всі. Молодь любить там вести свої канали, щоденники, викладати уроки і т.д. Саме тому, підписавшись на деякі канали, Ви зможете отримати доступ до цікавих навчальних матеріалів.

Якщо Вас цікавить граматика, то варто заглянути на MinooAngloLink. Для відточування майстерності у вимові і написанні коротких диктантів варто вирушати на Dailydictation. Приголомшливий архів уроків на різноманітні теми англійською мовою - EnglishLessons4U. Щоб збільшити свій словниковий запас і кругозір, можна скористатися короткими роликами на найрізноманітніші теми англійською мовою. Знайдете Ви їх на каналі Duncaninchina. Безліч корисної інформації для свого навчання у вигляді уроків, словників, тестів і т.п. можна знайти на каналі Linguaspectrum.

Природно, це далеко не все. Пошук на сайті дозволить Вам миттєво знайти бажане і вдосконалити Ваші знання в будь-якому напрямку.

Grammar.net і інфографіка

Деякі люди не можуть сприймати інформацію в сухому і нудному вигляді. Англійська граматика часто виглядає саме так. Сайт Grammar.net пропонує використовувати різноманітні великі картинки, щоб представити граматику схематично і зрозуміло. Для тих, хто краще запам'ятовує правила у вигляді схем і візуальних образів - це ідеальний варіант.

Activities for ESL / EFl Students

Це приголомшливий інформаційний ресурс, який стане корисним викладачам або учням. На сайті ви знайдете масу корисної інформації, різноманітні вікторини, загадки, розваги, відео, завдання і т.п., які допоможуть повноцінно вивчати англійську мову. Якщо Ви вмієте користуватися інформацією, то цей сайт стане для Вас справжнім джерелом різноманітних корисних речей.

Деякі навчальні ресурси

Engvid.com - короткі безкоштовні уроки, які дає носій мови і пояснює правила, лексичне значення, сленг і т.п. Всього 10-20 хвилин, але таких уроків Ви знайдете на ресурсі безліч, причому вони допоможуть зрозуміти різні аспекти мови.

Learnenglish.de - це великий ресурс, на якому можна знайти тематичний словник, де визначення слів запропоновані у вигляді картинок. Також тут знайдеться безліч цікавих диктантів, ігор, уроків для викладачів або початківців. Ви знайдете багато корисної інформації саме на цьому сайті.

list-english.ru - дивовижна добірка навчальних матеріалів. Перекладачі, словники, тести, підручники, відеокурси, програми, ігри, подкасти та маса іншої інформації.

englishtips.org - відмінний сервіс для пошуку підручників і книг з можливістю скачки.

Висвітлити всі можливості інтернету і всі ресурси нереально. Це основні сайти, канали, які допоможуть Вам вивчити англійську мову самому. Важливо розуміти, що таке навчання дозволить досягти чудових результатів на початковому рівні, середньому, але для якісного поліпшення Ваших знань буде потрібна допомога професіоналів. Мовний центр «Діалог» пропонує Вам ефективні курси вивчення англійської мови, що дозволяють швидко досягти потрібного рівня знань і підготують Вас до будь-яких мовних іспитів.

Пройти тест