IELTS

Іспит IELTS (International English Language Testing System) міжнародна система тестування знань англійської мови. Він призначений для перевірки рівня знань англійської мови, як іноземної.

Сертифікат даного іспиту до недавнього часу приймався університетами тільки в Європі, Канаді, Австралії, Англії. Останнім часом, університети США також визнають його, тому саме він стає все популярнішим серед майбутніх абітурієнтів заходу.

Прохідний бал для різних країн варіюється. Наприклад, в Америці це 5.5 - 6.5, Канаді - 5.5 - 6.5, Великобританії - 6.0 - 7.5, Австралії - 5.0 - 6.0, Нової Зеландії - 5.0 - 6.0, Німеччини - 6.0 - 7.0, Італії - 5.0 - 7.0.

Студенти не єдина цільова аудиторія даного іспиту. Люди, які бажають іммігрувати за кордон, зобов'язані підтвердити свою мовну компетенцію, і вибирають саме іспит IELTS.

Багато хто запитує: «Який бал прохідний для імміграції?». В даному випадку, дуже часто прохідного балу немає. Отриманий результат на іспиті співвідноситися з імміграційними балами. Наводимо кілька прикладів:

Канада:

результат IELTS

Кількість імміграційних балів

7.0 - 9.0

6

6.0 - 7.0

5

6.0

4

менше 6.0

0

Австралія:

результат IELTS

Кількість імміграційних балів

7.0 - 9.0

25

5.00 - 6.5

15

менше 5.0

0

А ось такі країни, як Нова Зеландія і Великобританія вимагають прохідний бал не нижче 6.5 і 6.0 відповідно.

Особливості іспиту:

Термін дії - 2 роки;

Структура складається з 4 частин: аудіювання (40 питань), читання (40 питань), письмове завдання (офіційне, напівофіційне, неофіційні листи, і есе), розмовна частина (10-15 хв.).

Опублікування результатів через 12 робочих днів. Результати можна подивитися на сайті Британської Ради в своєму особистому кабінеті.

Використання ідіоматичних виразів, лексики і граматики просунутого рівня принесуть Вам більше балів. Тому, радимо Вам відразу робити акцент на складні звороти і граматичні форми, навіть якщо в житті можна сказати набагато простіше.

Підготовка до іспиту IELTS в Запоріжжі з нашими викладачами принесе очікуваний результат, так як учні наших викладачів складали іспит на 8.0 (Academic module) і 7.0 (General Module) за встановлені терміни.

Пройти тест